Reaktywuj wnętrze swojego samochodu

Reaktywuj wnętrze swojego samochodu

W czasach wszechobecnej indywidualizacji chcemy zrobić wszystko, aby się wyróżnić. Podkreślenie swojej odmienności daje nam poczucie bycia lepszym, niepowtarzalnym, a na koniec bardziej zauważalnym przez społeczeństwo. To samo dotyczy również przedmiotów, które nas otaczają.

Wnętrze auta

Ktoś mądry stwierdził kiedyś, że połowę życia spędzamy w samochodzie. Dlaczego nie zrobić z tego użytku i nie zadbać o swoje samopoczucie w estetycznym wnętrzu naszego auta. Kto powiedział, że nasz mobilny przyjaciel musi być szary, wytarty i lekko podniszczony?

Wnętrze każdego samochodu jest mądrze przemyślane, rozplanowane przez inżynierów koncertów motoryzacyjnych, nie miej często jest pozbawione wyrazu oraz klasy. Wszystkie auta z danej grupy są identyczne. A co zrobić, aby im nadać nowy, niepowtarzalny charakter? Nie ma nic prostszego, jak założyć na fotele samochodowe pokrowce.

Pokrowce samochodowe

Pokrowce powinny być dla samochodu tym, czym są buty dla kobiety. Warto więc „ubrać” auto, dzięki czemu nie tylko zakryjemy niedoskonałości siedziska, ale również nadamy mu niepowtarzalną jakość. Nasza podróż za kółkiem od razu stanie się prawdziwą przyjemnością i niezapomnianą przygodą. Nie ma to jak usiąść na pokrowcach w czerwone kropki, w ponadczasową biało ? czarną kratę, czy też folkowym wzorze.

Jakie pokrowce wybrać?

Na rynku polskim od niedawana pojawiła się nowa marka ? My Cover Story. Są to wyjątkowe pokrowce i akcesoria do personalizacji auta. Firma oferuje szeroki wachlarz pokrowców na fotele samochodowe i foteliki dziecięce. U nich możemy również znaleźć ciekawe akcesoria samochodowe ? szykowne, a zarazem bardzo praktyczne. Na ich niepowtarzalność składa się połączenie dobrej jakości materiałów z nietuzinkowym wyglądem.

Dodatkowo My Cover Story tworzy nie tylko gotowe pokrowce dostępne na stronie sklepu. Sugerują, aby każda z nas poszła trochę dalej… stworzyła swój spersonalizowany projekt graficzny. Wystarczy wysłać do nich plik graficzny, a oni nadrukują go na materiał. W efekcie możemy „ubrać” nasze auto w niepowtarzalnym stylu!